Wspólnota braci kapucynów


Bracia profesi

Bracia nowicjusze

Bracia profesi

Lista braci według funcji i starszeństwa zakonnego. Skład wspólnoty obowiązuje od 1 lipca 2021 r.

br. Janusz Pałka

  • Data urodzenia:
    1971-03-04
  • Data imienin:
    21 listopada
  • Śluby wieczyste:
    1999-03-19
  • Święcenia kapłańskie:
    2000-05-20
  • W Sędziszowie Młp. od:
    2018-06-06
  • Funkcja:

    gwardian wspólnoty, wicemagister nowicjatu, spowiednik


br. Paweł Kaim

  • Data urodzenia:
    1980-01-30
  • Data imienin:
    29 czerwca
  • Śluby wieczyste:
    2013-03-19
  • Święcenia kapłańskie:
    2014-05-17
  • W Sędziszowie Młp. od:
    2017-07-01
  • Funkcja:

    wikary domu, szafarz wspólnoty, spowiednik


br. Salezy Kafel

  • Data urodzenia:
    1934-07-13
  • Data imienin:
    24 stycznia
  • Śluby wieczyste:
    1951-08-21
  • Święcenia kapłańskie:
    1958-06-17
  • W Sędziszowie Młp. od:
    2018-06-20

br. Cyryl Mozdyniewicz

  • Data urodzenia:
    1943-09-01
  • Data imienin:
    14 lutego
  • Śluby wieczyste:
    1965-09-15
  • Święcenia kapłańskie:
    1968-04-20
  • W Sędziszowie Młp. od:
    1997-07-01
  • Funkcja:
    spowiednik, rekolekcjonista
  • Opieka duszpasterska:
    Wspólnota Żywego Różańca,
    Grupa Modlitwy Ojca Pio

br. Damian Delekta

  • Data urodzenia:
    1941-09-16
  • Data imienin:
    15 kwietnia
  • Śluby wieczyste:
    1965-09-15
  • Święcenia kapłańskie:
    1969-05-25
  • W Sędziszowie Młp. od:
    2009-10-20
  • Funkcja:
    spowiednik

br. Stanisław Żmuda

  • Data urodzenia:
    1940-10-24
  • Data imienin:
    18 września
  • Śluby wieczyste:
    1969-08-31
  • Święcenia kapłańskie:
    1971-04-18
  • W Sędziszowie Młp. od:
    2010-10-01

br. Wiesław Marzec

  • Data urodzenia:
    1963-01-21
  • Data imienin:
    7 czerwca
  • Śluby wieczyste:
    1987-03-19
  • W Sędziszowie Młp. od:
    2014-07-01
  • Funkcja:
    organista, ogrodnik, gospodarz domu
  • Opieka duszpasterska:

br. Szczepan Król

  • Data urodzenia:
    1963-05-03
  • Data imienin:
    26 grudnia
  • Śluby wieczyste:
    1988-03-19
  • Święcenia kapłańskie:
    1989-05-27
  • W Sędziszowie Młp. od:
    2015-07-01
  • Funkcja:

    odpowiedzialny za remont klasztoru, spowiednik

  • Opieka duszpasterska:

    Ministranci oraz wspólnota FZŚ w Dębicy i Mielcu


br. Ryszard Ślusarz

  • Data urodzenia:
    1960-01-07
  • Data imienin:
    7 lutego
  • Śluby wieczyste:
    1990-03-19
  • W Sędziszowie Młp. od:
    2021-07-01
  • Funkcja:

    pracownik manufaktury


br. Bogdan Borczuch

  • Data urodzenia:
    1956-08-18
  • Data imienin:
    9 października
  • Śluby wieczyste:
    2000-03-18
  • W Sędziszowie Młp. od:
    2021-07-01
  • Funkcja:

    zakrystian


br. Tomasz Protasiewicz

  • Data urodzenia:
    1976-03-26
  • Data imienin:
    28 stycznia
  • Śluby wieczyste:
    2001-03-19
  • Święcenia kapłańskie:
    2002-05-18
  • W Sędziszowie Młp. od:
    2020-11-09
  • Funkcja:

    magister nowicjatu, spowiednik, wykładowca w Studium Franciszkańskim w Krakowie


br. Rafał Ogórek

  • Data urodzenia:
    1976-12-11
  • Data imienin:
    29 września
  • Śluby wieczyste:
    2003-03-19
  • Święcenia kapłańskie:

    2004-05-15

  • W Sędziszowie Młp. od:
    2015-07-01
  • Funkcja:
    infirmiarz klasztorny, furtian, spowiednik

br. Grzegorz Brzeziński

  • Data urodzenia:

    1981-05-25

  • Data imienin:

    25 maja

  • Śluby wieczyste:

    2008-01-13

  • W Sędziszowie Młp. od:

    2021-08-27

  • Funkcja:

    wicemagister nowicjatu, spowiednik


br. Andrzej Pecyna

  • Data urodzenia:
    1974-09-07
  • Data imienin:
    30 listopada
  • Śluby wieczyste:
    2008-03-25
  • W Sędziszowie Młp. od:
    2019-07-01
  • Funkcja:
    furtian, Nadzwyczajny Szafarz Komunii Świętej

br. Artur Kubicz

  • Data urodzenia:
    1986-08-01
  • Data imienin:
    6 października
  • Śluby wieczyste:
    2014-03-19
  • Święcenia kapłańskie:
    2015-05-16
  • W Sędziszowie Młp. od:
    2021-07-01
  • Funkcja:

    pracownik manufaktury


br. Piotr Owczarz

  • Data urodzenia:
    1983-04-29
  • Data imienin:
    29 czerwca
  • Śluby wieczyste:
    2009-01-11
  • Święcenia kapłańskie:
    2010-05-23
  • W Sędziszowie Młp. od:
    2019-09-02
  • Funkcja:
    wicemagister nowicjatu
  • Opieka duszpasterska:

br. Dariusz Ciszek

  • Data urodzenia:
    1964-09-16
  • Data imienin:
    19 grudnia
  • Śluby wieczyste:
    2015-10-04
  • W Sędziszowie Młp. od:
    2017-08-01
  • Funkcja:

    ekonom domu, ogrodnik


Bracia nowicjusze

br. Jarosław Jarosz

br. Jarosław Jarosz

br. Piotr Piotrowski

br. Piotr Piotrowski

br. Przemysław Sokołowski

br. Przemysław Sokołowski

br. Artur Spórna

br. Artur Spórna

br. Arkadiusz Dziura

br. Arkadiusz Dziura
br. Andrei Bahdanovich
br. Jarosław Jarosz
br. Piotr Piotrowski
br. Przemysław Sokołowski
br. Artur Spórna
br. Arkadiusz Dziura
br. Andrei Bahdanovich

Klasztor Braci Kapucynów

ul. Jana Pawła II 42
39-120 Sędziszów Małopolski
tel. +48 (017) 221 60 54

Konto budowlane:
74 1600 1013 1846 9080 2000 0002

Copyright © 2017 Klasztor Braci Mniejszych Kapucynów w Sędziszowie Młp.
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok