Ogłoszenia duszpasterskie


3 Niedziela Adwentu - 12.12.2021 r.

  1. W ubiegłą niedzielę w dzień modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie ofiarowaliście podczas kwesty 3250 zł. Serdecznie dziękujemy.
  2. W liturgii tego tygodnia:

W poniedziałek wspomnienie św. Łucji, dziewicy męczennicy.

We wtorek wspomnienie św. Jana od Krzyża, prezbitera i doktora Kościoła.

W czwartek rozpoczniemy nowennę do Dzieciątka Jezus.

  1. W przyszłą niedzielę, w naszej wspólnocie, dzień swoich imienin świętuje br. Dariusz Ciszek, my oczywiście razem z nim. W intencji naszego brata, będziemy się wspólnie modlić na Eucharystii o godz. 11:30.
  2. Poświęcone opłatki na stół wigilijny jak również świece wigilijne Caritas są dostępne w zakrystii i na furcie klasztornej.
  3. Dziękujemy za artykuły żywnościowe ofiarowane do kosza na JAŁMUŻNĘ ADWENTOWĄ. Można je tam nadal składać. Posłużą do przygotowania paczek dla potrzebujących. Dziękujemy także za ofiary pieniężne składane do skarbony dla ubogich.
  4. Młodzież oazowa rozprowadza przed kościołem sianko na stół wigilijny oraz tradycyjne kapucyńskie opłatki z miodem. Dochód ze sprzedaży będzie przeznaczony na wyjazdy rekolekcyjne młodzieży. Dziękujemy za każdą ofiarę.
  5. Prosimy aby spowiedzi adwentowej nie zostawiać na ostatnią chwilę. W ten sposób, mając na uwadze bliźnich, możemy uniknąć wielkich zgromadzeń. Przypominamy też, że w przestrzeni zamkniętej obowiązuje zasłanianie ust i nosa.
  6. W przyszłą niedzielę na placu przed kościołem będzie stał stragan z naszymi produktami. Dochód ze sprzedaży jak i składka przeznaczone są na prace remontowe w klasztorze.
  7. Dziękujemy za wspólną modlitwę. Przyjmijmy Boże błogosławieństwo.

Klasztor Braci Kapucynów

ul. Jana Pawła II 42
39-120 Sędziszów Małopolski
tel. +48 (017) 221 60 54

Konto budowlane:
74 1600 1013 1846 9080 2000 0002

Copyright © 2017 Klasztor Braci Mniejszych Kapucynów w Sędziszowie Młp.
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok