Ogłoszenia duszpasterskie


25 Niedziela Zwykła - 19.09.2021

  1. Dziękujemy za złożone dziś ofiary na prace remontowe w klasztorze. Bóg zapłać!
  2. W Liturgii tego tygodnia:

W poniedziałek - wspomnienie św. męczenników koreańskich Andrzeja, prezbitera, Pawła i Towarzyszy. Tego dnia w godz. od 15:00 do 18:00 nie będzie dyżuru w konfesjonale z powodu przeżywanej przez naszą wspólnotę kapituły domowej.

We wtorek - święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty.

W środę - wspomnienie św. Ignacego z Santhia, prezbitera.

W czwartek - wspomnienie św. Pio z Pietrelciny, prezbitera. Po wieczornej Eucharystii spotkanie Grupy Modlitwy św. o. Pio

W sobotę - po wieczorne Mszy św. Zmiana tajemnic różańcowych. W tym dniu, rozpoczniemy nowennę przed  uroczystością św. Franciszka z Asyżu.

  1. Chcemy podzielić się z wami radością naszej wspólnoty, ale też i zakonu, a mianowicie tym, że dołączył do naszych braci nowicjuszy br. Andriej Bohdanowicz, w czwartek przywdział habit. Jest kapłanem, z tego względu zobaczycie go też przy ołtarzu koncelebrującego Mszę św., pochodzi z Białorusi. Prosimy was o modlitewną pomoc dla tych młodych braci, aby z odwagą coraz bardziej zgłębiali tajemnicę ich powołania i wspaniałomyślnie, wiernym sercem, na nią odpowiadali.
  2. Zapraszamy chłopców, którzy chcieliby przystąpić do grona ministrantów służących przy ołtarzu w klasztornym kościele. Zapisy i bliższe informacje u brata Szczepana Króla lub w zakrystii.
  3. W najbliższą niedzielę, o godz. 7:00 wyjazd sprzed klasztoru na pielgrzymkę  autokarową do Sanktuarium Zwiastowania NMP w Leżajsku, organizowaną przez Franciszkański Zakon Świeckich. Są jeszcze wolne miejsca. Zapisy w zakrystii.
  4. Dziękujemy za wspólną modlitwę. Przyjmijmy Boże błogosławieństwo.

Klasztor Braci Kapucynów

ul. Jana Pawła II 42
39-120 Sędziszów Małopolski
tel. +48 (017) 221 60 54

Konto budowlane:
74 1600 1013 1846 9080 2000 0002

Copyright © 2017 Klasztor Braci Mniejszych Kapucynów w Sędziszowie Młp.
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok