Ogłoszenia duszpasterskie


2. Niedziela Zwykła - 14.02.2018 r.

 1. W dniu dzisiejszym Spotkania Opłatkowe:
  – dla pielgrzymów na Jasną Górę w Sali św. Franciszka o godz. 11.10;
  – dla Wspólnoty Żywego Różańca msza św. o godz. 14.00 wraz ze zmianą tajemnic różańcowych i później opłatek w refektarzu klasztornym;
  – dla rodzin z dziećmi niepełnosprawnymi msza św. o godz. 15.00
 2. W dniach od 18 do 25 stycznia przeżywamy w Kościele - Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Zachęcamy do modlitwy osobistej i rodzinnej w tej intencji. Zapraszamy także na nabożeństwa wieczorne o godz. 17.00, które będziemy odprawiać w intencji o jedność chrześcijan.
 3. W dniach od 18 do 24 stycznia nasza wspólnota zakonna będzie przeżywać Wizytację Prowincjalną. Prosimy o modlitwę o światło Ducha Świętego dla Ministra Prowincjalnego i naszej Wspólnoty.
 4. W piątek, 19 stycznia przypada Uroczystość św. Józefa Sebastiana Pelczara, głównego patrona naszej diecezji. W Katedrze o godz. 18.00 zostanie odprawiona Msza św. pod przewodnictwem Biskupa Rzeszowskiego Jana Wątroby. Z racji uroczystości - w całej diecezji nie obowiązuje post od pokarmów mięsnych.
 5. 20 stycznia na mszy świętej o godz. 17.30 będziemy modlić się o rychłą beatyfikację Czcigodnego Sługi Bożego o. Serafina Kaszuby, naszego współbrata, apostoła Wschodu. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 6. W przyszłą niedzielę po mszy świętej o godz. 11.30 zapraszamy na Koncert Kolęd w wykonaniu scholii Kwiatki św. Franciszka. Zapraszamy szczególnie wszystkie babcie i dziadków – z okazji ich Święta, za których będziemy modlić się na mszy świętej o 11.30. Również na mszy o godz. 17.00 i później da Koncert Kolęd Chór Kameralny z Pilzna.
 7. Młodzież Oazowa serdecznie zaprasza dzieci od drugiej klasy Szkoły Podstawowej oraz młodzież gimnazjalną i licealną na rekolekcje zimowe, które odbędą się w drugim tygodniu ferii, tj. od 5 do 9 lutego 2018 roku, w Budach Głogowskich. Koszt wyjazdu 250 zł. Szczegółowe informacje na plakacie przed kościołem. Serdecznie zapraszamy!
 8. Kino Jedność w Sędziszowie Młp. serdecznie zaprasza na film pt.: IGNACY LOYOLA. Żołnierz, grzesznik, święty. Prawdziwa historia. Film przedstawia historię założyciela Zakonu Jezuitów. Jest to doskonale opowiedziana historia dramatycznych i przełomowych momentów życia i nadzwyczajnej przemiany Ignacego Loyoli. Seanse filmowe odbywają się w terminie: 19-23 stycznia o godz. 18.00.
 9. W przyszłą niedzielę taca przeznaczona jest na fundusz remontowy naszego klasztoru.
 10. Dziękujemy za wspólną modlitwę. Życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

 

Klasztor Braci Kapucynów

ul. Jana Pawła II 42
39-120 Sędziszów Małopolski
tel. +48 (017) 221 60 54

Konto budowlane:
74 1600 1013 1846 9080 2000 0002

Copyright © 2017 Klasztor Braci Mniejszych Kapucynów w Sędziszowie Młp.
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok