Ogłoszenia duszpasterskie


25. Niedziela Zwykła - 24.09.2017 r.

 1. W liturgii Kościoła bieżącego tygodnia:
  – w poniedziałek – wspomnienie bł. Władysława z Gielniowa, prezbitera. W tym dniu rozpoczynamy nowennę przed Uroczystością św. Franciszka z Asyżu.
  – w środę – wspomnienie św. Wincentego a Paulo, prezbitera
  – w czwartek – w naszym kościele uroczystość Rocznicy Poświęcenia Kościoła
  – w piątek – święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.
  W tym dniu w naszej wspólnocie braterskiej swoje imieniny obchodzi br. Rafał Ogórek. Serdecznie zapraszamy na Mszę Świętą w intencji solenizanta o godz. 7.00.
  – w sobotę – wspomnienie św. Hieronima, prezbitera i Doktora Kościoła
 2. W przyszłą niedzielę z okazji nadchodzącej Uroczystości Św. Franciszka z Asyżu zapraszamy na kawę, herbatę i mały poczęstunek w naszym ogrodzie kapucyńskim, w godzinach: 14.00 – 19.00. Gdyby jakieś Gospodynie chciały przygotować z tej okazji ciasto, to można je przynieść do klasztoru do niedzieli. Bóg zapłać! Także w niedzielę (1 października) młodzież oazowa gromadząca się przy naszym klasztorze, zaprasza dzieci (od III klasy szkoły podstawowej) oraz młodzież - na wspólne spotkanie integracyjne połączone z ogniskiem. Spotkanie rozpocznie się Mszą Świętą w kościele, o godz. 15.00.
  Liturgiczna Służba Ołtarza, zaprasza wszystkich chłopców po trzeciej klasie szkoły podstawowej do swojej wspólnoty. Zapisy w zakrystii.
 3. Dyrektor, Grono Pedagogiczne i cała społeczność Zespołu Szkół Technicznych im. prof. Karola Olszewskiego w Sędziszowie Młp. zapraszają emerytowanych nauczycieli, pracowników i absolwentów, na obchody Jubileuszu 40-lecia Szkoły, które odbędą się 14 października 2017 r. Szczegółowe informacje w sekretariacie i na stronie internetowej szkoły.

Dziękujemy za wspólną modlitwę. Życzymy błogosławionej niedzieli.

Klasztor Braci Kapucynów

ul. Jana Pawła II 42
39-120 Sędziszów Małopolski
tel. +48 (017) 221 60 54

Konto budowlane:
74 1600 1013 1846 9080 2000 0002

Copyright © 2017 Klasztor Braci Mniejszych Kapucynów w Sędziszowie Młp.
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok