Ogłoszenia duszpasterskie


27 Niedziela Zwykła - 06.10.2019 r.

 1. Zapraszamy dziś w godzinach popołudniowych na spacer po naszym ogrodzie klasztornym i na skromny poczęstunek. O godz. 15.30 odbędzie się KONCERT poezji śpiewanej pani ANTONINY KRZYSZTOŃ przy akompaniamencie na gitarze Marcina Majerczyka. Ze względu na Koncert dziś modlitwa różańcowa będzie po mszy świętej wieczornej.
 2. Zapraszamy do naszej świątyni na różaniec w dni powszednie o godz. 18.00. Polecajmy Matce Bożej w naszej modlitwie nasze osobiste i rodzinne intencje, a szczególnie naszą Ojczyznę w kontekście zbliżających się wyborów. Słyszymy, że bardzo wiele będzie od nich zależało – nie lekceważmy tego. Abp Stanisław Gądecki - Przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski w specjalnym Słowie przed Wyborami Parlamentarnymi zachęcając do udziału w wyborach przypomina, że „w procesie dokonywania odpowiedzialnego wyboru odpowiedniego kandydata należy wziąć pod uwagę: jego prawość moralną, kompetencje w dziedzinie życia publicznego oraz postawę dialogu i umiejętność współpracy z innymi."
 3. Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury Sędziszowie Młp. zaprasza do sali widowiskowej w dniu 8 października, tj. wtorek, o godz.18.00 - na spektakl Teatru im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie: „Sprawiedliwi Historia rodziny Ulmów”.
 4. W Kalendarzu Liturgicznym tego tygodnia:
  - w poniedziałek – wspomnienie NMP Różańcowej. Zapraszamy Żywy Różaniec na nabożeństwo różańcowe i mszę świętą wieczorną o godz. 18.30.
  - w sobotę – wspomnienie św. Serafina z Montegranaro, zakonnika
 5. W następną niedzielę po Mszach św. zbiórka do puszek na „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, fundujące stypendia dla utalentowanej młodzieży z ubogich rodzin.
 6. W przyszłą niedzielę msza święta o godz. 15.00 dla rodzin z dziećmi niepełnosprawnymi i po niej spotkanie w sali św. Franciszka.
 7. Burmistrz Sędziszowa Młp. ogłasza uzupełniający nabór na kocioł na biomasę (pellet) w ramach projektu dotyczącego Odnawialnych Źródeł Energii. Szczegółowe informacje w Urzędzie Miejskim.
 8. Przyjmijmy Boże błogosławieństwo na cały nadchodzący tydzień.

Klasztor Braci Kapucynów

ul. Jana Pawła II 42
39-120 Sędziszów Małopolski
tel. +48 (017) 221 60 54

Konto budowlane:
74 1600 1013 1846 9080 2000 0002

Copyright © 2017 Klasztor Braci Mniejszych Kapucynów w Sędziszowie Młp.
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok