Ogłoszenia duszpasterskie


15 Niedziela Zwykła - 14.07.2019 r.

 1. Zapraszamy dziś do naszej świątyni na nieszpory o godz. 16.30, a w tygodniu na całodzienną adorację Najśw. Sakramentu oraz na modlitwę brewiarzową z naszą wspólnotą zakonną o godz. 12.00 i Koronkę do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00.
 2. W Kalendarzu Liturgicznym tego tygodnia:
  - w poniedziałek – święto św. Bonawentury, biskupa i Doktora Kościoła
  - we wtorek – wspomnienie NMP z Góry Karmel
  - w czwartek – wspomnienie św. Szymona z Lipnicy, prezbitera
 3. W przyszłą niedzielę składkę, którą zbieramy na remont klasztoru chcielibyśmy zebrać i przekazać na malowanie kościoła w naszej Farze. Koszty takiego malowania są bardzo duże, a w ten sposób chcielibyśmy, w ramach solidarności wesprzeć tę poważną inwestycję wspólnoty parafialnej. Bóg zapłać za zrozumienie.
 4. Za tydzień po każdej mszy świętej będzie błogosławieństwo kierowców i poświęcenie pojazdów, a ministranci będą rozprowadzać modlitwy i breloczki ze św. Krzysztofem. Dochód z tej sprzedaży przeznaczony jest na wyjazdy formacyjne dla ministrantów.
 5. Zapisy na Krakowską Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę w terminie: 6-11 sierpnia br., przyjmujemy na furcie klasztornej.
 6. Zapraszamy na różnego rodzaju wyjazdy wakacyjne organizowane przez naszą prowincję zakonną: w Bieszczady, w Gorce, na wyprawę ojca z synem, koszt tych wyjazdów to dobrowolna ofiara, szczegóły na plakacie przed klasztorem. Serdecznie zapraszamy!
 7. Burmistrz Sędziszowa Młp. zaprasza na Seminarium pt. „Zasoby geotermalne Sędziszowa Małopolskiego – źródłem zrównoważonego rozwoju Gminy”, z udziałem profesorów z Akademii Górniczo-Hutniczej
  i Politechniki Wrocławskiej. Seminarium odbędzie się 18 lipca, tj. w czwartek, o godz. 11.00 w sędziszowskim Domu Kultury.
 8. Niech Pan nam błogosławi na cały nadchodzący tydzień.

Klasztor Braci Kapucynów

ul. Jana Pawła II 42
39-120 Sędziszów Małopolski
tel. +48 (017) 221 60 54

Konto budowlane:
74 1600 1013 1846 9080 2000 0002

Copyright © 2017 Klasztor Braci Mniejszych Kapucynów w Sędziszowie Młp.
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok