Ogłoszenia duszpasterskie


5 Niedziela Wielkanocna - 19.05.2019 r.

 1. Dziękujemy za ofiary złożone na prace remontowe w klasztorze. Bóg zapłać!
 2. Dzisiaj po mszach świętych wolontariusze w strojach ułańskich z Fundacji „Dar Serca” zbierają datki na dzieci głuchonieme w Ustrzykach Dolnych. Dziękujemy za ich wsparcie.
 3. Wczoraj w Krakowie czterech naszych współbraci, przyjęło święcenia kapłańskie z rąk ks. bpa Damiana Muskusa. Jutro (w poniedziałek), o godz. 18.30 - odprawią oni swoją Mszę Świętą Prymicyjną w naszym kościele, jako uwielbienie i dziękczynienie Bogu i ludziom, gdyż tutejszy klasztor jest kolebką ich powołania. Zapraszamy Was do wspólnej modlitwy.
 4. Zapraszamy na nabożeństwa majowe w naszej świątyni: w niedz. o 16.30, a w dni powszednie o 18.00
 5. W przyszłą niedzielę – dodatkowa msza święta o godz. 14.00 dla FZŚ i spotkanie formacyjne.
 6. Wspólnota Żywego Różańca organizuje 1 czerwca br. wyjazd do Częstochowy na „VII Kongres Żywego Różańca”. Wyjazd o godz. 4.00 (rano) sprzed klasztoru, koszt 75 zł. Chętnych prosimy o zapisy w zakrystii.
 7. Natomiast 8 czerwca Franciszkanki Zakon Świeckich zaprasza na Pielgrzymkę do Dukli. Wyjazd z parkingu sprzed klasztoru o godz. 7:00, koszt 40 zł, zapisy w zakrystii.
 8. Serdecznie zapraszamy młodzież od siódmej klasy Szkoły Podstawowej na Spotkanie Młodych w Wołczynie, w dniach od 8 do 12 lipca. Koszt: 35 zł dojazd, pobyt 65 zł. Zapisy odbywają się drogą elektroniczną u br. Pawła lub w zakrystii. Więcej informacji można uzyskać w gablocie ogłoszeń, na klasztornej stronie internetowej lub na stronie Facebook-a: "Sędziszów Małopolski w Wołczynie".
  Ponadto nasza prowincja zakonna organizuje rożnego rodzaju wyjazdy wakacyjne dla młodzieży w góry, na kajaki itp. Więcej informacji w gablocie ogłoszeń.
  Również młodzież oazowa zaprasza na rekolekcje wakacyjne. Informacje na temat terminów rekolekcji, ich kosztu oraz miejsca znajdują się w gablocie ogłoszeń. Zapisy u br. Pawła.
  Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty wakacyjnego wypoczynku.
 9. W następną niedzielę odbędą się wybory do Parlamentu Europejskiego. Eurowybory odbywają się co pięć lat. W Parlamencie Europejskim potrzebni nam są posłowie reprezentujący polskie i chrześcijańskie interesy. Zachęcamy wszystkich do uczestnictwa w tych ważnych wyborach.
 10. Dziękujemy za wspólną modlitwę. Życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

Klasztor Braci Kapucynów

ul. Jana Pawła II 42
39-120 Sędziszów Małopolski
tel. +48 (017) 221 60 54

Konto budowlane:
74 1600 1013 1846 9080 2000 0002

Copyright © 2017 Klasztor Braci Mniejszych Kapucynów w Sędziszowie Młp.
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok