Ogłoszenia duszpasterskie


 • Start
 • Kościół
 • Ogłoszenia
 • 4 Niedziela Wielkanocna - Dobrego Pasterza - 12.05.2019 r.

4 Niedziela Wielkanocna - Dobrego Pasterza - 12.05.2019 r.

 1. Niedziela Dobrego Pasterza rozpoczyna Tydzień Modlitw o powołania kapłańskie i zakonne. Dziękujemy bratu Piotrowi z naszego seminarium w Krakowie, za podzielenie się świadectwem swego powołania. Po mszy świętej, przed kościołem będzie można złożyć ofiarę na Seminarium. Bóg zapłać za Waszą życzliwość.
  Przy okazji Niedzieli Dobrego Pasterza chcemy zapowiedzieć obchody Złotego Jubileuszu - 50-u lat święceń kapłańskich naszego współbrata – o. Damiana Delekty oraz Jubileuszu 80-lecia powstania Prowincji Krakowskiej Kapucynów. Msza święta dziękczynna z tych jubileuszowych okazji będzie 30 maja, o godz. 18.30. Już teraz zapraszamy do wspólnego świętowania.
 2. Wspólnoty neokatechumenalne zapraszają w dniu dzisiejszym, przed Ratuszem od godz. 14:00 - na ewangelizację dając świadectwo o Zmartwychwstaniu Chrystusa.
 3. W przyszłą sobotę – Dzień Skupienia dla FZŚ rozpocznie się mszą świętą o godz. 9.00.
 4. Natomiast w sobotę wieczorem o godz. 18.00 z racji wspomnienia świętego Feliksa z Cantalice, kapucyna - odbędzie się tradycyjne nabożeństwo dla dzieci, z namaszczeniem olejem św. Feliksa. Zapraszamy rodziców z małymi dziećmi.
 5. Zapraszamy na weekend rekolekcyjny Szkoły Życia Chrześcijańskiego i Ewangelizacji. Odbędzie się 17-19.05 w Czarnej Sędziszowskiej, w Domu rekolekcyjnym "KANA". Serdecznie zapraszamy dorosłych, chcących pogłębić swoją wiarę i poznać bliżej Boga. Szczegóły na plakacie w gablocie i na stronie internetowej Szkoły Maryi.
 6. Wspólnota Żywego Różańca organizuje 1 czerwca br. wyjazd do Częstochowy na „VII Kongres Żywego Różańca”. Chętnych prosimy o zapisy w zakrystii.
 7. Serdecznie zapraszamy młodzież od siódmej klasy Szkoły Podstawowej na Spotkanie Młodych w Wołczynie, w dniach od 8 do 12 lipca. Koszt: 35 zł dojazd, pobyt 65 zł. Zapisy odbywają się drogą elektroniczną u br. Pawła lub w zakrystii. Więcej informacji można uzyskać w gablocie ogłoszeń, na klasztornej stronie internetowej lub na stronie Facebook-a: "Sędziszów Małopolski w Wołczynie".
  Ponadto nasza prowincja zakonna organizuje rożnego rodzaju wyjazdy wakacyjne dla młodzieży w góry, na kajaki itp. Więcej informacji w gablocie ogłoszeń.
  Również młodzież oazowa zaprasza na rekolekcje wakacyjne. Informacje na temat terminów rekolekcji, ich kosztu oraz miejsca znajdują się w gablocie ogłoszeń. Zapisy u br. Pawła.
  Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty wakacyjnego wypoczynku.
 8. Dziękujemy za wspólną modlitwę. Życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

Klasztor Braci Kapucynów

ul. Jana Pawła II 42
39-120 Sędziszów Małopolski
tel. +48 (017) 221 60 54

Konto budowlane:
74 1600 1013 1846 9080 2000 0002

Copyright © 2017 Klasztor Braci Mniejszych Kapucynów w Sędziszowie Młp.
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok