Ogłoszenia duszpasterskie


2 Niedziela Zwykła - 20.01.2019 r.

 1. Dziękujemy za złożone ofiary przeznaczone na planowany remont klasztoru, a także za te ofiary, które złożycie na zbiórkę przeprowadzaną przez młodzież oazową przed kościołem, z przeznaczeniem na protezę nogi i leczenie ich kolegi Mikołaja, który z powodu choroby nowotworowej stracił nogę. Wielkie: Bóg zapłać!
 2. Rozpoczęty w piątek Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan niech będzie motywacją do modlitwy o jedność wszystkich wyznawców Chrystusa. Zapraszamy na nabożeństwa wieczorne w tej intencji.
 3. W tym tygodniu:
  - w poniedziałek – wspomnienie św. Agnieszki i Dzień Babci.
  - we wtorek – wspomnienie św. Wincentego Pallottiego i Dzień Dziadka.
  - w czwartek - wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i Doktora Kościoła.
  - w piątek - święto Nawrócenia św. Pawła, apostoła.
  - w sobotę - wspomnienie świętych Tymoteusza i Tytusa, biskupów.
 4. W sobotę msza święta wieczorna w intencji Wspólnoty Żywego Różańca z okolicznościowym kazaniem i zmiana tajemnic różańcowych.
 5. Franciszkański Zakon Świeckich, serdecznie zaprasza członków i sympatyków na adorację Dzieciątka Jezus w żłóbku – w przyszłą niedzielę, o godz. 13.15, a później msza św. o godz. 14.00 i spotkanie formacyjne.
 6. Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Sędziszowie Młp. oraz Stowarzyszenie Folklorystyczne Rochy zapraszają w niedzielę, 27 stycznia, o godz. 17.00 na Widowisko „Sędziszowscy Kolędnicy” do sali widowiskowej Domu Kultury. Dochód z imprezy – wolne datki – przeznaczony będzie na leczenie ciężko chorego Mikołaja.
 7. W Panamie trwają Światowe Dni Młodzieży. Zapraszamy do śledzenia relacji ze spotkania Papieża z młodzieżą oraz do modlitwy w intencji młodych całego świata. Włączając się duchowo w to wydarzenie, jak również z racji zbliżającego się Dnia Babci i Dnia Dziadka pomódlmy się: Pod Twoją obronę…

Klasztor Braci Kapucynów

ul. Jana Pawła II 42
39-120 Sędziszów Małopolski
tel. +48 (017) 221 60 54

Konto budowlane:
74 1600 1013 1846 9080 2000 0002

Copyright © 2017 Klasztor Braci Mniejszych Kapucynów w Sędziszowie Młp.
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok