Ogłoszenia duszpasterskie


 • Start
 • Kościół
 • Ogłoszenia
 • Niedziela Objawienia Pańskiego - Trzech Króli - 06.01.2019 r.

Niedziela Objawienia Pańskiego - Trzech Króli - 06.01.2019 r.

 1. Dzisiaj młodzież z Ruchu Światło-Życie po każdej mszy świętej rozprowadza kadzidło i kredę. Zebrane ofiary posłużą celom formacyjnym młodzieży. Bóg zapłać za ofiary!
 2. Zapraszamy dziś wszystkich do wspólnego świętowania i kolędowania w Orszaku Trzech Króli, który przejdzie przez miasto. W barwnym korowodzie wyruszymy z kościoła Farnego po Mszy św. o godz. 10.30.
 3. Nasza wspólnota zakonna przeżywa w tym tygodniu Wizytację Pastoralną Ministra Prowincjalnego z racji Jubileuszu 80-lecia powstania naszej Prowincji Krakowskiej. Jest to dla nas okazja do uwielbiania Boga i dziękowania Wam za życzliwość i wszelką pomoc: duchową i materialną. Z tej okazji zapraszamy na uroczystą mszę świętą naszej wspólnoty, pod przewodnictwem Prowincjała - brata Tomasza Żaka, w czwartek, o godz. 17.30.
 4. W przyszłą niedzielę - święto Chrztu Pańskiego, kończy się liturgiczny okres Narodzenia Pańskiego. Msza święta o godz. 14.0 dla wspólnoty Żywego Różańca, a później opłatek w refektarzu klasztornym.
 5. Zapraszamy na weekendowe rekolekcje, tzw. „Szkoła Maryi”, które odbędą się w Przybyszówce w dniach 11-13 stycznia. Mogą w nich uczestniczyć również małżeństwa z dziećmi, gdyż przewidziana jest opieka nad dziećmi. Szczegóły na plakacie przed kościołem.
 6. Urząd Stanu Cywilnego w Sędziszowie Młp. przypomina o możliwości otrzymania medalu za długie pożycie małżeńskie. Jubilaci, którzy osiągnęli 50-letni staż małżeństwa, lub dłuższy, a do tej pory nie otrzymali medalu, mogą zgłosić sami (albo ktoś w ich imieniu) chęć jego otrzymania w Urzędzie Stanu Cywilnego (ul. Rynek 1) do dnia 31 stycznia 2018 roku.
 7. Zapraszamy do naszej świątyni na adorację Najświętszego Sakramentu przez cały tydzień w godzinach: 8.30 – 17.30.
 8. Dziękujemy za wspólną modlitwę i życzymy błogosławionego tygodnia. Teraz krótka adoracja Najświętszego Sakramentu.

Klasztor Braci Kapucynów

ul. Jana Pawła II 42
39-120 Sędziszów Małopolski
tel. +48 (017) 221 60 54

Konto budowlane:
74 1600 1013 1846 9080 2000 0002

Copyright © 2017 Klasztor Braci Mniejszych Kapucynów w Sędziszowie Młp.
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok