Ogłoszenia duszpasterskie


15 Niedziela Zwykła - 15.07.2018 r.

  1. Dziękujemy za ofiary złożone dziś na planowane prace remontowe w klasztorze.
  2. Msza św. prymicyjna ks. Łukasza Nowaka w naszej parafii będzie w przyszłą niedzielę, 22 lipca, o godz. 12:00.
  3. W przyszłą niedzielę po mszach św. z okazji św. Krzysztofa – patrona kierowców i podróżnych, będziemy błogosławić kierowców i ich pojazdy.
    Natomiast przed kościołem ministranci będą rozprowadzać modlitwy i breloczki ze św. Krzysztofem. Dochód ze sprzedaży przeznaczony jest na wyjazdy formacyjne dla ministrantów.
  4. Franciszkański Zakon Świeckich zaprasza na Pielgrzymkę do Częstochowy w dniu 21 lipca br. Wyjazd o godz. 4.00 sprzed klasztoru, koszt 60 zł. Zapisy przyjmujemy w zakrystii.
  5. Zapisy na Krakowską Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę w terminie: 6-11 sierpnia br., przyjmujemy na furcie klasztornej.
  6. Jako bracia mniejsi kapucyni podczas wakacji organizujemy dla młodzieży wiele form czynnego spędzania czasu, np.: Męskie wyzwania - Ustrzyki Górne; Warsztaty modlitwy w klasztorze - w Sędziszowie; Piesza pielgrzymka krakowska na Jasną Górę; Spływ kajakowy synów z ojcami - na Mazurach. Warto skorzystać z tych propozycji. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej www.kapszlak.pl Zapraszamy.
  7. Publiczne Przedszkole w Górze Ropczyckiej ogłasza dodatkowe zapisy dzieci na nowy rok szkolny. Na działalność Przedszkola pozyskano środki z funduszów europejskich, które gwarantują wysoki standard przedszkola. W nadchodzącym roku szkolnym rodzice nie będą płacić za pobyt dzieci, a jedynie za wyżywienie. Nie będzie również odpłatności za zajęcia dodatkowe, projektowe i wycieczki. Wnioski można składać w dniach 18-25 lipca w sekretariacie placówki w Górze Ropczyckiej.
  8. Życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia.

Klasztor Braci Kapucynów

ul. Jana Pawła II 42
39-120 Sędziszów Małopolski
tel. +48 (017) 221 60 54

Konto budowlane:
74 1600 1013 1846 9080 2000 0002

Copyright © 2017 Klasztor Braci Mniejszych Kapucynów w Sędziszowie Młp.
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok