• limtorrent.com
 • ---

  ---
 • bctorrents.com
 • A+ A A-

  32 Niedziela Zwykła - 12.11.2017 r.

  1. Z racji Dnia Solidarności z Kościołem prześladowanym po Mszach św. na placu kościelnym odbywa się zbiórka do puszek na pomoc prześladowanym chrześcijanom w Syrii.

  2. Przez cały listopad na mszach świętych o godz. 7.00 oraz na różańcu o godz. 17.00 modlimy się w intencji zmarłych wspominanych w wypominkach.

  3. W tym tygodniu w Kalendarzu Liturgicznym:
  w poniedziałek – wspomnienie świętych Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski
  we wtorek – wspomnienie św. Mikołaja Tavelicia i Towarzyszy, męczenników
  w piątek – święto św. Elżbiety Węgierskiej, patronki FZŚ
  w sobotę – wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy

  4. W nadchodzącą sobotę członków Franciszkańskiego Zakon Świeckich i sympatyków zapraszamy na Dzień Skupienia. Rozpoczęcie mszą świętą o godz. 9.00.

  5. Młodzież oazowa gromadząca się przy naszym klasztorze organizuje wyjazd na warsztaty muzyczne dla chórzystów do Krosna, w dniach od 17 do 19 listopada. Koszt warsztatów 30 zł. Zapisy w zakrystii lub na furcie. Szczegóły na plakacie przed klasztorem.

  6. W dniach od 17-19 listopada w parafii pw. Matki Bożej Fatimskiej i Św. O. Pio w Terliczce koło Rzeszowa będzie odbywać się sesja Szkoły Maryi. Szkoła Maryi to propozycja dla chcących pogłębić swoja formację chrześcijańską. Szczegóły na plakacie przed kościołem. Zachęcamy do wzięcia udziału w tych rekolekcjach.

  7. W przyszłą niedzielę składka przeznaczona jest na prace remontowe w naszym klasztorze.

  8. Przyjmijmy Boże błogosławieństwo na nadchodzący tydzień i zachęceni słowami papieża Franciszka - umiejmy rozejrzeć się wokół siebie, aby przyjść z jakąś pomocą: przez modlitwę, poświęcony czas, rozmowę albo być może inne wsparcie.
  Z naszej strony zapraszamy wszystkie osoby ubogie i bezdomne na mszę świętą w ich intencji, w przyszłą niedzielę o godz. 11.30.

  Klasztor Kapucynów w Sędziszowie Małopolskim 2013. All rights reserved.