• limtorrent.com
 • ---

  ---
 • bctorrents.com
 • A+ A A-

  16 Niedziela Zwykła - 23.07.2017 r.

  1. Dziękujemy serdecznie za złożone ofiary na planowane prace remontowe naszego klasztoru. Bóg zapłać!

  2. W Kalendarzu Liturgicznym tego tygodnia:
  w poniedziałek – wspomnienie św. Kingi, dziewicy
  we wtorek - święto św. Jakuba, apostoła
  w środę – wspomnienie św. Joachima i Anny, rodziców NMP
  w sobotę – wspomnienie św. Marty

  3. Burmistrz Sędziszowa Małopolskiego i Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury zapraszają na koncert zespołów POLACY BUDŻAKA Z MOŁDAWII i SĘDZISZOWSKICH ROCHÓW, który odbędzie się dzisiaj o godz. 19.00 w Sali Widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w ramach XVII Światowego Festiwalu Polonijnych Zespołów Folklorystycznych.

  4. Centrum Medyczne MEDYK oraz Burmistrz Sędziszowa Młp. zapraszają szkolenie dotyczące chorób serca, nerek i cukrzycy oraz ich częstych powikłań. Będzie możliwość dokonania niektórych badań. Spotkanie odbędzie się 29 lipc (w przyszłą sobotę) w godzinach 9.00 – 12.00 w Domu Kultury w Sędziszowie Młp. Szczegółowe informacje znajdują się na tablicy ogłoszeń.

  5. Zachęcamy do wzięcia udziału w Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę. Krakowska Pielgrzymka odbywa się w terminie 6-11 sierpnia. Zapisy w ciągu tygodnia przy furcie klasztornej lub w zakrystii.

  6. Nasza prowincja zakonna podczas wakacji organizuje dla młodzieży wiele form czynnego spędzania czasu, m.in.: Wakacje z Bogiem w Pyzówce koło Nowego Targu, Franciszkański obóz wędrowny, Tydzień z Dziełem Pomocy Ojca Pio w Krakowie, dni skupienia w pustelni i w naszym tutejszym klasztorze. Zachęcamy młodych chłopców do wzięcia udziału w tej formie wypoczynku i w formacji duchowej. Więcej informacji na stronie internetowej: www.kapszlak.pl. i pod numerem telefonu 797 907 846.

  7. Teraz pomodlimy się za wstawiennictwa św. Krzysztofa, w intencji wszystkich użytkowników dróg i poświęcimy pojazdy na parkingach przed klasztorem i na podwórku. Z tej to okazji ministranci będą rozprowadzać różne breloczki ze św. Krzysztofem, a dochód przeznaczają na swój wyjazd wakacyjny. Ofiary które także złożycie przy poświęceniu pojazdów są przeznaczone na ten cel. Bóg zapłać!

  Klasztor Kapucynów w Sędziszowie Małopolskim 2013. All rights reserved.