• limtorrent.com
 • ---

  ---
 • bctorrents.com
 • A+ A A-

  6 Niedziela Zwykła - 12.02.2017 r.

  1. Zapraszamy młodzież i dorosłych - dzisiaj na godz. 15.00 do Sali św. Józefa - na katechezę z cyklu Seminarium Wiary ze św. Franciszkiem z Asyżu. Dzisiaj temat o Duchu Świętym i jego działaniu w naszym życiu.

  2. 14 lutego (we wtorek) swoje imieniny obchodzi o. Cyryl Mozdyniewicz, znany kaznodzieja i wieloletni spowiednik w naszym klasztorze. Zapraszamy na mszę świętą w jego intencji – we wtorek, o godz. 17.30.

  3. Składka z następnej niedzieli przeznaczona jest na planowany remont klasztoru.

  4. Proboszcz z parafii Miłosierdzia Bożego w Sędziszowie i katechiści z I Wspólnoty Neokatechumenalnej, zapraszają na katechezy dla dorosłych i młodzieży. Katechezy są głoszone w kościele Miłosierdzia Bożego w każdy wtorek i czwartek o godz. 19.00, od 7 lutego do 23 marca. Zaproszenia na Katechezy znajdują się na stoliku za ławkami. Zachęcamy do wzięcia udziały w tych katechezach.

  5. Sędziszowskie kino „Jedność" proponuje od 17 lutego film o Karolinie Kózkównie pt. „Zerwany kłos", która ponosi męczeńską śmierć w obronie czystości i wiary. Terminy seansów: od 17 do 21 lutego, o godz. 19.00 oraz od 24 do 28 lutego, o godz. 17.00. Polecamy serdecznie ten film.

  6. Zapraszamy w tygodniu do naszej świątyni na całodzienną adorację Najświętszego Sakramentu. Warto skorzystać z tej okazji, aby w adoracyjnej ciszy powierzać Bogu własne sprawy i swoich bliskich. Zachęcamy.

  Klasztor Kapucynów w Sędziszowie Małopolskim 2013. All rights reserved.