• limtorrent.com
 • ---

  ---
 • bctorrents.com
 • A+ A A-

  4 Niedziela Zwykła - 29.01.2017 r.

  1. Zapraszamy młodzież i dorosłych - dzisiaj na godz. 15.00 do Sali św. Józefa - na katechezę z cyklu Seminarium Wiary ze św. Franciszkiem z Asyżu. Jest to okazja do odkrycia na nowo wartości i piękna wiary i pogłębienia relacji z Chrystusem.

  2. Dzisiaj w naszym kościele na mszy świętej o godz. 11.30 wystąpi schola muzyczna z Sanktuarium św. o. Pio w Terliczce. Po mszy świętej odbędzie się krótki koncert kolęd. Natomiast dzieci ze scholii Kwiatki św. Franciszka z Asyżu, wystąpią z przedstawieniem Jasełek w kościele Miłosierdzia Bożego, po mszy świętej wieczornej.

  3. W Kalendarzu Liturgicznym:
  w poniedziałek – wspomnienie św. Hiacynty, dziewicy
  we wtorek – wspomnienie św. Jana Bosko, prezbitera
  w czwartekświęto Ofiarowania Pańskiego. W tym dniu przypada Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Nabożeństwo o godz. 17.00.
  w piątek – wspomnienie św. Błażeja, biskupa i męczennika. O godz. 17.00 nabożeństwo do Serca Pana Jezusa. Po mszy świętej błogosławieństwo poświęconymi świecami.
  w sobotę – wspomnienie św. Józefa z Leonissy, prezbitera. I sobota miesiąca – nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP

  4. W następną niedzielę na mszy świętej o godz. 11.30 oraz po eucharystii, wystąpią z Koncertem Laureaci Podkarpackiego Konkursu Poezji Religijnej. Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w tym wydarzeniu.

  5. Sędziszowskie kino „Jedność" proponuje od 17 lutego film o Karolinie Kózkównie pt. „Zerwany kłos", która ponosi męczeńską śmierć w obronie czystości i wiary. Seans przedpremierowy będzie 10 lutego o godz.19:00. Następne seanse w drugiej połowie lutego. Polecamy.

  6. Dla bezrobotnych kobiet po 29 roku życia, organizowane są bezpłatne szkolenia kwalifikacyjne. Szczegółowe informacje w gablocie przed kościołem.

  7. Dziękujemy za wspólna modlitwę. Szczęść Boże wszystkim nauczycielom, młodzieży i dzieciom w nowym półroczu nauki szkolnej.

  Klasztor Kapucynów w Sędziszowie Małopolskim 2013. All rights reserved.