• limtorrent.com
 • ---

  ---
 • bctorrents.com
 • A+ A A-

  3 Niedziela Zwykła - 22.01.2017 r.

  1. Dzisiaj o godz. 15.00 w sali św. o. Pio pierwsza z cyklu dziewięciu katechez - Seminarium Wiary ze św. Franciszkiem z Asyżu. Zachęcamy do wzięcia w nich udziału, aby pogłębić swoją wiarę i ożywić relację z Chrystusem.

  2. Trwa Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan, który zakończy się w najbliższą środę, 25 stycznia, w święto Nawrócenia św. Pawła.

  3. W sobotę (28 stycznia) we wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, w naszej wspólnocie prowincjalnej swoje imieniny obchodzą prowincjał br. Tomasz Żak i wikariusz br. Tomasz Protasiewicz. Polecamy ich w waszej modlitwie.

  4. Ojciec Cyryl zaprasza wszystkie zelatorki ze Wspólnoty Żywego Różańca na spotkanie we wtorek o godz. 16.00 w sali św. o. Pio.

  5. W przyszłą niedzielę w naszym kościele na mszy świętej o godz. 11.30 wystąpi schola muzyczna z Sanktuarium św. o. Pio w Terliczce. Po mszy świętej odbędzie się krótki koncert kolęd. Natomiast dzieci ze scholii Kwiatki św. Franciszka z Asyżu, wystąpią z przedstawieniem Jasełek w kościele Miłosierdzia Bożego w najbliższą niedzielę, po mszy świętej wieczornej.

  6. Sędziszowskie kino „Jedność" proponuje od 17 lutego film o Karolinie Kózkównie pt. „Zerwany kłos", która ponosi męczeńską śmierć w obronie czystości i wiary. Seans przedpremierowy będzie 10 lutego o godz.19:00. Następne seanse w drugiej połowie lutego. Polecamy.

  7. Urząd Stanu Cywilnego w Sędziszowie Młp. zaprasza jubilatów, którzy osiągnęli 50 letni lub dłuższy staż małżeństwa, a do tej pory nie otrzymali medalu od Prezydenta Rzeczypospolitej - o zgłaszanie się do USC Sędziszowie Młp. do końca stycznia.

  8. Wszystkim Babciom i Dziadkom składamy serdeczne życzenia – zdrowia i Bożego błogosławieństwa.

  Klasztor Kapucynów w Sędziszowie Małopolskim 2013. All rights reserved.